Bezład (2006)

Tragikomiczna historia współczesnej polskiej rodziny. Cezary jest wrażliwym, wykształconym, trzydziestoletnim pracownikiem wielkiej korporacji. Praca satysfakcjonuje go merytorycznie i finansowa. Ma piękną, inteligentną dziewczynę Patrycję, z którą planuje związać się na całe życie. Jego rodzice: matka, Magda, nauczycielka w renomowanym liceum, ojciec, Antoni, prezes dobrze prosperującego przedsiębiorstwa. Siostra Cezarego Ewa jest dwudziestoletnią pełną pasji, atrakcyjną studentką. Należą do klasy średniej i zawsze pragnęli szczęścia i miłości. I nagle ich życie zmienia się o sto osiemdziesiąt stopni.
Wszystko zaczyna się rozpadać - nagle i lawinowo. Ale człowiekowi tak trudno pogodzić się ze złym losem: bohaterowie próbują udawać przed innymi, ale i przed samym sobą, byleby nie spojrzeć nieszczęściu prosto w oczy.
Nagle wszystko zaczyna się walić. Splot nieszczęśliwych wypadków odmienia życie bohaterów. Niestety, nikt nie przyznaje się do porażki. Wszyscy udają, kłamią i prowadzą dziwna grę pozorów. Rodzice i dzieci próbują przetrwać w świecie, który wywiera na nich przemożną presję sukcesu. Cała historia dzieje się w ciągu kilku godzin tego samego dnia. [PAT]

Autor sztuki: Krzysztof Czeczot
Tytuł oryginalny: „Bezład”
Produkcja: 2006
Premiera TV: 11 czerwiec 2007

Reżyseria:


Muzyka:


Obsada:
Magda

Patrycja

Ewa

Antoni

Cezary

Gabryś

Osiek

Ilonka; w napisach końcowych nazwisko: Smolara

Psycholog

Portier

Mężczyzna

Prowadzący teleturniej

Dziennikarka Tv; w napisach imię: Elżbieta

Reporter
IMDb (angielski)
Wikipedia (polski)


02.170128

(POL) polski,
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz